«Інклюзивно-ресурсний центр» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

Комунальна установа Збаразької районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури) комунальної установи Збаразької районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр», який знаходиться за адресою: вул. Чорновола 1, м. Збараж.

Умови оплати праці: посадовий оклад визначається відповідно до штатного розпису та інших виплат відповідно до законодавства України.

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, а також практичні психологи, вчителі лікувальної фізкультури.

стаж роботи три роки за фахом.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в Управління освіти, молоді та спорту Збаразької РДА (м. Збараж, м-н І. Франка, 1) наступні документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі;

резюме у довільній формі;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, про присвоєння вченого звання (за наявності), присудження наукового ступеня (за наявності);

копію трудової книжки, завірену в установленому порядку;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

інші документи на розсуд заявника.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 25 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Конкурсна комісія розглядає заяви на участь у конкурсному відборі та подані документи і повідомляє кандидатів, яких допущено до участі в конкурсному відборі, про місце і час його проведення.

Конкурсний відбір проводиться в два етапи.

На першому етапі конкурсу проводиться кваліфікаційний іспит (перелік питань розміщений на офіційному веб-сайті Збаразької районної ради). Визначається дата другого етапу конкурсу.

На другому етапі конкурсу комісія проводить співбесіди з кандидатами на заміщення посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру, визначає переможця конкурсу.

Довідки за телефоном: 097-720-47-26.