У приоритеті – децентралізація

10 травня  голова РДА Валерій Савчук, голова районної ради Світлана Боднар та міський голова Збаража Роман Полікровський, а також депутати районної ради Володимир Флінта, Володимир Демчук, секретар міської ради Роман Напованень та заступник міського голови Андрій Синчишин, заступник голови РДА Петро Тиньо зустрілися з депутатським корпусом Базаринецької сільської ради.

Йшлося про необхідність прийняти рішення про приєднання сільської ради до Збаразької міської ради, а відтак створення до кінця року ОТГ. Аргументів «за» виступаючи назвали чимало, передусім в економічній площині. – Сподіваємося, що депутати дослухаються та приймуть правильне рішення, – зазначила голова районної ради Світлана Боднар, – адже це можливість залучення ще в цьому році коштів на інфраструктурні проекти і перспектива розвитку спроможної громади з центром у Збаражі надалі.

В обговоренні також взяли начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Світлана Демах та головний лікар районної лікарні Валерій Суконнік, представники ГО «Побратими Тернопілля».