У Збаражі стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2017»

За участю керівника Представництва МЗС України у Львові В’ячеслава Войнаровського, представників дипломатичних установ, голови обласної державної адміністрації Степана Барни, голови районної державної адміністрації Анатолія Качки, голови районної ради Світлани Боднар, міського голови Романа Полікровського відбулося засідання круглого столу «Перспективи міжнародної співпраці Тернопільської області».

«Мені особливо приємно бачити всіх учасників форуму у Тернопільській області і те, що вас щоразу більше, то мені приємніше вдвічі. Дякую за вашу присутність під час проведення акції «Благословенне Тернопілля» у Києві, що відбулася в лютому 2016 року, і вдячний усім тим, хто особливо активно долучається до промоції нашого краю як у межах України, так і за кордоном. Приємно бачити на форумі «Тернопільщина INVEST-2017» також численну делегацію із Республіки Польща, адже нам надзвичайно цікава й важлива співпраця із сусідніми країнами», – зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час вітального слова за круглим столом із Надзвичайними та Поважними Послами, Генеральними Консулами та представниками дипмісій.

Зазначимо, що участь в роботі Форуму що триватиме впродовж з 24 по 26 травня у м. Тернопіль візьмуть представники 27 країн – серед них понад три десятки дипломатів, в числі яких вісім Надзвичайних та Повноважних Послів, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні.

Офіційні іноземні делегації, гості форуму працюватимуть за окремими програмами та матимуть можливість ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом, архітектурними пам’ятками Тернопільщини, успішними промисловими та агропромисловими підприємствами, з метою перспектив налагодження двостороннього інвестиційного та торгівельного співробітництва.