Питання охорони здоров’я, ремонту доріг,розвитку ОТГ порушувалися на засіданні Комітету ВРУ з питань бюджету

400 мільйонів гривень капітальних вкладень спрямовано на  розвиток,  формування інфраструктури та соціально-економічний розвиток об’єднаних територіальних громад області.

Завдяки створенню Дорожнього фонду  на поточний і капітальний ремонт місцевих доріг Тернопільщини є можливість спрямувати близько  300 мільйонів гривень. Також Тернопільщина потрапляє в реалізацію проекту Go Highway (дорога Гданськ-Одеса). Це  дозволяє спрямувати на ремонт магістральних доріг 1,5 млрд. грн. Існують і проблеми у галузі дорожнього будівництва області, зокрема, необхідність на державному рівні підтримання державних інвестиційних проектів та спрямування фінансування на їх реалізацію. Приміром,  проект  щодо розвитку мережі автомобільних доріг загального користування державного значення області.

На засіданні обговорено ідею створення в Кременці  спортивного інтернату та реконструкції лижного трампліну, на якому б уже можна було б проводити міжнародні змагання, порушувалися питання фінансування біатлонної школи в Підгородньому.

1

Під час засідання Комітету Верховної ради України  з питань бюджету обговорено ряд важливих питань життєдіяльності області. «Метою бюджетного комітету є вивчення проблемних питань, фінансове забезпечення розвитку регіону та сприяння вирішення цих проблемних питань надалі, – зазначив голова Комітету, народний депутат України Андрій Павелко.-  Завдяки спільній роботі Тернопільщина стрімко розвивається. Загалом ми побачили, що у вас в області чудове порозуміння між адміністрацією, обласною радою, народними депутатами, які представляють область. І дуже важливо, що сьогодні прозвучало багато конкретики. А тому однозначно й надалі буде підтримка бюджетного комітету».

Виїзне засідання Комітету ВРУ з питань бюджету відбулося у Збаражі. У ньому взяли участь керівники краю – голова обласної ради Віктор Овчарук, голова ОДА Степан Барна, народні депутати від Тернопільщини, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства молоді та спорту.