Перша одинадцятирічка Збаража отримала сучасні розвиваючі конструктори LEGO Playbox

Пілотна школа Збаража – перша одинадцятирічка міста, яка впроваджує реформу нової української школи, отримала сучасні розвиваючі конструктори LEGO Playbox.

Дидактичні матеріали, а також набори «Шість цеглинок» для кожного учня трьох перших класів початкової школи, а це 79 хлопчиків та дівчаток,  сьогодні передали голова районної ради Світлана Боднар,  голова РДА Валерій Савчук, міський голова Роман Полікровський та начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Світлана Демах.

Завдяки сучасним конструкторам втілюватиметься унікальна технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити.

Конструктори, які отримали учні чотирьох пілотних шкіл Тернопільщини: Чортківської ЗОШ №7, Козівської ЗОШ №1, Підволочиської ЗОШ та Збаразької ЗОШ №1, впроваджені у навчальний процес. Вони допоможуть першокласникам розвивати як логічне мислення так і моторику пальців, всебічно розвиватися в ігровій формі, чого не передбачено у теперішній школі. До речі, майже 700 перших класів шкіл області отримають конструктори LEGO уже в травні для впровадження нової української школи. Усі матеріали дітям нададуть безкоштовно.