На порядку денному – децентралізація

Голова районної ради взяла участь у нараді, яку проводив голова обласної ради Віктор Овчарук  з головами районних рад Тернопілля. Зустріч відбулася  28 вересня у Гусятині.

Метою зустрічі з керівниками районів Тернопільщини було обговорення розвитку місцевого самоврядування Тернопільської області в умовах адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади, проблем, які виникають на місцях, та бачення перспектив.

1На важливості процесів реформ не лише для краю, а й усієї держави наголосив Віктор Овчарук, звертаючись до учасників наради. «Адміністративно-територіальний устрій створюється не тільки для місцевого самоврядування – це своєрідний скелет всієїдержави. Основними напрямками реформи залишаються: децентралізація влади, передача фінансових ресурсів органам місцевого самоврядування та зміцнення їхньої матеріально-фінансової основи, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях, надання високоякісних та доступних послуг населенню, узгодження інтересів держави і територіальних громад.

Під час наради обговорили хід освітньої та медичної реформ. Віктор Овчарук вислухав зауваження та інформацію про проблеми на місцях та підняв ці питання під час колегії ОДА.