Майже п’ять десятків питань розглянули депутати районної ради

27 липня відбулося  пленарне засідання 20-ї сесії Збаразької районної ради сьомого скликання. У порядку денному було понад півсотні питань, зокрема про затвердження угод про надання субвенцій районному бюджету із бюджету міської та сільських рад району, звіт про виконання бюджету за перше півріччя 2018 року,  про внесення змін до районного бюджету, про затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території Збаразького району, питання передачі в оренду приміщень ЦРКЛ, затвердження нової редакції Статуту райлікарні. Важливим блоком питань було затвердження передавального акту, Статуту, керівника та структури некомерційного підприємства Збаразький районний центр первинної медико-санітарної допомоги, оскільки дані рішення дозволять працювати первинці в новому форматі у рамках реформи медицини.

Депутати заслухали звіт головного лікаря Збаразького центру первинної медико-санітарної допомоги про роботу закладу в 2017-2018 роках. Особливу увагу Валерій Домбик звернув на діяльність закладу в умовах реформування медичної галузі. Протягом 2017- 2018 року в районі створено систему електронної медицини (Е-медицина), електронний реєстр пацієнтів, електронні кабінети лікарів загальної практики-сімейної медицини та лікарів-педіатрів. З квітня 2018 року заклад активно включився в кампанію по вибору сімейного лікаря, уже більше 40% населення району заключили угоду з лікарями закладу.

Районна рада призначила Домбика Валерія Станіславовича директором комунального некомерційного підприємства “Збаразький центр первинної медико-санітарної допомоги” Збаразької районної ради.