Збаразька центральна лікарня отримала новий апарат ШВЛ

Комунальне некомерційне підприємство “Збаразька центральна лікарня” отримала новий апарат штучної вентиляції легень від агрохолдінгу Астарта.
Його разом з черговою партією захисних засобів, кисневими масками, пульсоксиметром, безконтактним термометром сьогодні передав генеральний директор ТОВ “Волочиськ-агро” Володимир Турчинець.
Для медиків нині підтримка надзвичайно важлива, адже коли є необхідні засоби для боротьби з Covid-19, то й вірус, що за лічені місяці сколихнув планету, уже не такий страшний.
Під час урочистої передачі дороговартісного обладнання та предметів і засобів індивідуального захисту й дезінфекції були також присутні керівники району та агрохолдінгу: голова районної державної адміністрації Любомир Балук, голова районної ради Світлана Боднар, заступник голови – начальник управління сільського господарства ТзОВ «Волочиськ – Агро» Сергій Зозуля, заступник генерального директора по персоналу Людмила Адамчук, регіональний директор ТзОВ «Волочиськ – Агро» Ігор Гуменний.
У відповідь на вдячність медиків благодійникам за суттєву допомогу, звучали слова подяки лікарям за самовіддану працю. Нехай будуть здоровими і захищеними у боротьбі з коронавірусною інфекцією.