Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік

27 лютого відбулося засідання тридцять п’ятої  сесії районної ради. Депутати розглянули понад чотири десятки питань та прийняли відповідні рішення.

Затверджено звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Збаразького району за 2019 рік та схвалено статегію розвитку на 2020, затверджено звіт про виконання районного бюджету за минулий рік та внесено зміни до головного фінансового документу на 2020 рік – спрямовано додатково кошти на фінансування заробітних плат та енергоносіїв галузям освіти та медицини, районних програм, заходів тощо, внесено ряд змін до діючих програм та затверджено нові, затверджено звіт про роботу голови районної ради, звіт про діяльність КНП “Максимівська лікарня”, прийнято рішення про оголошеня конкурсу на зайнятя посади директора КНП “Збаразька центральна лікарня”,  про затвердження в новій редакції статутів медичних комунальних закладів, затверджено 19 угод про надання субвенцій районному бюджету із бюджетів сільських рад, надано дозвіл на поселення громадян у геріаричне відділення.

Крім цього, депутати звернулися до депутата Верховної Ради України Василіва Ігоря Володимировича щодо недопущення його голосування за законопроект №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Разом з тим, депутатський корпус райради поповнився новим депутатом – замість депутата Володимира Богайчука в раду зайшов депутат Ярослав Базник (відповідно до постанови ТВК та рішення райради про визнання повноважень). Зареєстровано фракцію “Європейська Солідарність” у складі 9 чоловік, замість БПП “Європейська Солідарність”. Головою фракції обрано Анатолія Качку.