Чванкіна Юлія Ігорівна

Document_33

Я, Чванкіна Юлія Ігорівна, народилася 29 квітня 1990 року в селі Залужжя, Збаразького району, Тернопільської області. Громадянка України.

З вересня 1996 року до червня 2007 року навчалася у Збаразькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1 , де одержала атестат про повну загальну середню освіту.

З вересня 2007 року до липня 2012 року навчалася у Київському університеті права Національної академії наук України ім. Корецького, де отримала вищу юридичну освіту за спеціальністю: «суд, адвокатура, прокуратура».

З вересня 2009 року до серпня 2011 року навчалася у військовому інституті імені Т.Г. Шевченка (військова кафедра), де отримала  звання офіцера запасу, за спеціальністю військовий перекладач.

Мати, Герас Галина Євгенівна, 1963 року народження, проживає за адресою вул. І. Франка бічна, 34, с.Базаринці. Перебуває за кордоном.

Батько, Герас Ігор Михайлович, 1960 року народження.

Брат, Герас Віталій Ігорович, 1986 року народження, проживає за адресою вул. І. Франка бічна, 34, с.Базаринці, завідувач Лановецького районного сектору Управління ДМС у Тернопільській області.

Заміжня. Чоловік, Чванкін Олександр Олексійович, 1979 року народження, проживає за адресою вул. Тургенєва, 6, м. Збараж, майор СБУ.

Син, Чванкін Сергій Олександрович, 2014 року народження, проживає за адресою вул. Тургенєва,6, м. Збараж

Ні я, ні мої близькі та рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися, іноземного громадянства не мали.

Проживаю з чоловіком і сином, за адресою вул. Тургенєва,6, м. Збараж, Тернопільської області.

Чванкіна Ю.І.декларація

Декларація за 2015 рік