До відома місцевих рад

Фонд забезпечив реабілітацією після хвороб і травм 11,4 тис. працюючих

З початку року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацію після перенесених захворювань і травм було забезпечено близько 11,4 тис. застрахованих осіб та їх дітей. Зазначимо, право на проходження курсу реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду має кожна працевлаштована особа за наявності медичних показів.

«Сьогодні усі застраховані особи мають гарантовану допомогу у відновленні їх здоров’я і працездатності в разі хвороби або травми. Якщо є медичні покази, Фонд фінансує повний курс лікування в санаторно-курортному закладі після інсультів, ортопедичних операцій, черепно-мозкових травм, операцій на серці, легенях, органах зору, після інфарктів міокарда тощо. Таке лікування триває до 24 днів у залежності від профілю і є достатньо дороговартісним, не всі працівники мають можливість оплатити його самостійно. Тому Фонд бере на себе 100% фінансових зобов’язань із проходження застрахованими медичної реабілітації», – зазначає голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко.

Підставою для направлення на відновне лікування до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Нагадаємо, з 01 січня 2018 року механізм забезпечення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування України було реформовано та переведено на адресність. Зокрема, застрахованим особам надано можливість самостійно обирати санаторно-курортний заклад для проходження відновного лікування, путівки було замінено на тристоронні договори, а право направляти пацієнтів для проходження реабілітації отримали всі заклади охорони здоров’я України, що мають відділення для стаціонарного лікування.

У грудні 2018 року правлінням Фонду було внесено зміни до механізму забезпечення працюючих відновним лікуванням з метою посилення контролю за якістю та обсягом реабілітації: програму реабілітації розширено оцінкою ефективності лікування, передбачено фіксацію клініко-функціонального стану і загального результату відновного лікування, запроваджено показники ефективності реабілітації.

 

Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

 

 • Збаразьке бюро правової допомоги інформує:

Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою

Права жінок у трудовому законодавсті України

Трудові права донорів крові

Чи несе магазин відповідальність за втрачені речі

 • Головне управління юстиції у Тернопільській області повідомляє:

Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно

 • Український інститут нормативної інформації спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад за підтримки Міністерства юстиції України впроваджують у сільських, селищних радах інноваційні проекти, які спрямовані на забезпечення виконавчих органів законодавством України та засобами автоматизації функцій управління.
  Метою проектів «Практичне законодавство для сільської ради» та «Автоматизована система управління сільською радою (АСУ – сільрада)» є впровадження в роботу виконавчих органів сільських, селищних рад централізованої системи обліку законодавства України та комп`ютерних інформаційних технологій для автоматизації управління.
  Обидва проекти складають цілісну систему інформаційно-правового забезпечення сільських, селищних рад. Засобами впровадження проектів у практику роботи є спеціалізований періодичний журнал «Практичне законодавство для сільської ради» та комп`ютерні системи, які додаються на компакт-диску. Отримати інформаційні продукти на місцях можна шляхом щорічної передплати видання через державне підприємство «Преса».
  За довідками слід звертатися до відповідального працівника Маслової Анастасії Юріївни за телефонами: (044) 528-22-16, 528-28-75, E-mail: amaslova@ifl.com.ua.
 • Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні 

Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 • Школа молодої демократії

Школа молодої демократії 

 • Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

Інформація до відома голів територіальних громад, районних адміністрацій, міських, районних рад 

 • Національний Банк України інформує:

Про припинення поштового обслуговування

Про інформування населення